Asus C11P1424

Asus C11P1424 & nbsp; je originálne batérie pre mobilný telefón Asus Zenfone 2 ZE550ML. Parametre: Kapacita batérie: 3000 mAh Typ batérie: Li-Pol (Bulk)...
Doporučená ponuka FixServis

Na sklade • Viac variantov4,2 €91 % • 4 258×Ďalšie informácie

Typ
Li-Pol
Kapacita batérie
3000 mAh
40 g

• , zakúpené v FixServis

Batéria bola vymenená v telefóne identickým spôsobom ako pôvodná batéria, to znamená, že bola prichytená ku kovovému ochrannému krytu obojstranným lepidlom.
    Po dvoch bezproblémových nabitiach sa telefón začal vypínať pri 50 – 53 % ako by bol vybitý. Po opätovnom zapnutí telefónu, telefón zobrazí iba batériu s červeným stĺpcom v dolnej časti (vybitá batéria), obrazovka preblikne, znova sa zobrazí vybitá batéria a po 2 sekundách sa zobrazí batéria so zeleným stĺpcom asi tak do polovice čo zodpovedá nabitiu pred vypnutím, ale telefón sa nedá vôbec zapnúť. Až keď pripojím nabíjací (originálny) adaptér a po chvíľke (30 sek.) zapnem znova telefón tak nabehne do zapnutého stavu. Toto sa opakuje stále dookola (cca 10 nabití).

Po vysvetlení predajcovi na zákaznickej linke ako je batéria prichytená v telefóne a pri vyberaní sa môže poškodiť jej obal, mi povedali, že mi s tým nevedia poradiť ale oni potrebujú iba batériu, ale ak im pošlem telefón, tak ju za poplatok (20€) ju vyberú oni. Potom mi ešte mailom o deň neskôr poradili nahrievať obal a tak batériu vybrať.

Už pri otvorení zásielky som zistil, že batéria nebola v ochrannom obale riadne zabalená (zatavením) a ihneď som kontaktoval predajcu.
    Odpoveď predajcu citujem:
    "Dana situaciu je v poriadku, nakolko bol tovar z nasej strany kontrolovany co sa tyka pinov na konektore. Tiez bol oznaceny nasou destrukcnou nalepkou. Jedna o nas standardny postup, kde je niektore tovar pred odoslanim vizualne kontrolovany.
    Pokial by samozrejme bol problem s dodanym tovarom, dajte mi vediet."

Nechápal som prečo musia kontrolovať piny na konektore???
    ...až pri demontovaní batérie, pretože pri jej odpájaní od matičnej dosky telefónu pri minimálnej sile sa konektor zlomil a už nebolo nutné riešiť prilepenie batérie ku ochrannému krytu.
    Skúsil som preto po vybratí batérie tento postup zopakovať s pôvodnou originálnou batériou asi 5x a konektor drží bez problémov.

Produkt bol z ich strany označený logom AFTERMARKET

Za mňa určite neodporúčam.

Typ
Li-Pol
Kapacita batérie
3000 mAh
40 g

• , zakúpené v FixServis

Odpoveď predajcu citujem:
    Pokial by samozrejme bol problem s dodanym tovarom, dajte mi vediet."

Nechápal som prečo musia kontrolovať piny na konektore???

Produkt bol z ich strany označený logom AFTERMARKET

Za mňa určite neodporúčam.