Huawei HB3742A0EZC

Originálna náhradná batéria na mobilné telefóny značky Huawei typu HB3742A0EZC na P8 Lite, 2200 mAh, Li-Pol . Táto batéria je vhodná a bude pasovať do týchto modelov: P8 Lite...
Doporučená ponuka FixServis

Na sklade • 1 variant2,5 €87 % • 1 142 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €94 % • 2 407 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma96 % • 86 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby1,9 €96 % • 3 954 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Typ
Li-Pol
Kapacita batérie
2200 mAh

• , zakúpené v FixServis

Bol mi poslany úplne iný tovar ako som požadoval!Musel som ho vrátiť!A trvalo to dosť dlho kým sa to vyriešilo!

• , zakúpené v Smartshop

• slabá výdrž

Batériu som kupoval kvôli slabej výdrži pôvodnej batérie. Nová batéria (vyrobená pred dvomi rokmi) má ale výdrž takú istú slabú. Takže úplne zbytočný nákup.

• , zakúpené v HDmobil

Bateria vyzera byt v dobrom stave(ešte sa testuje) . Na rozdiel od aftermarket baterie, čo som objednával z ineho e_shopu.

Typ
Li-Pol
Kapacita batérie
2200 mAh

Táto batéria je vhodná a bude pasovať do týchto modelov: P8 Lite (ALE-L21)

Každá batéria starne a časom stráca kapacitu. Toto je normálny jav a teda po pár rokoch používania Vám výkon batérie môže klesnúť približne na 30% pôvodnej kapacity.

Lithium-polymerové batérie dnešnej doby sú vyrábané približne na 900 nabíjacích cyklov.

Ako zachovať kapacitu batérie čo najdlhšie?

Neodporúčame batériu odkladať a nepoužívať, pretože tým stráca na svojej životnosti. Pokiaľ potrebujete batériu uskladniť, odporúčame nabitú na 40% a odložiť ju na suché a chladnejšie miesto - napríklad do šuplíku.

Ponechaním batérie vo vysokej teplote, napríklad v blízkosti radiátora, alebo v lete v aute si výrazne skrátite životnosť akumulátora.

Batérii rovnako ako príliš vysoké teplo vie uškodiť aj príliš nízka teplota, najme teploty okolo 0°C . Takže napríklad pri lyžovaní majte svoj telefón radšej vo vnútornom vrecku, v blízkosti svojho tela.

Batériu je vhodné nabíjať ešte pred úplným vybitím napr. pri 30% kapacity do 100% , a po plnom nabití mobilné zariadenie odpojiť z nabíjačky. Mobilné telefóny po úplnom nabití na 100% sa odpoja od napájania a začnú znova nabíjať od 95% tým pádom si znižujete počet nabíjacích cyklov.

• Popis: Lithium-polymer originálna batéria
  • Typ: HB3742A0EZC
  • Kapacita: 2200 mAh
  • Balenie: BULK (balené v servisnom sáčku) Originálna batéria má na sebe nalepené holografické logo. Prosím ponechajte túto nálepku na batérii pre prípadné uplatnenie reklamácie. Reklamácie batérií bez tejto nálepky nebudú uznané, nakoľko neboli zakúpené u nás.
  • Záruka: na funkčnosť batérie je 2 roky , na kapacitu batérie je 6 mesiacov

Výmenu batérie odporúčame vykonať v servise, nakoľko pri výmene je potrebné telefón odborne rozobrať.

Na sklade • Viac variantov4,2 €91 % • 4 237 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,89 €100 % • 18 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Smartshop

• slabá výdrž

• , zakúpené v HDmobil

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov4,2 €91 % • 4 237 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variant2,89 €100 % • 18 recenziíĎalšie informácie

ešte je nezapojená

Parametrami aj rozmerovo zodpovedá pôvodnej batérii, zatiaľ funguje dobre.

• , zakúpené v FixServis

• Bolo to to,co som potreboval

• Ako originál
  • , zakúpené v emobilshop