Xiaomi BN41

Batéria BN41 Xiaomi Redmi Note 4 4100mAh - Originál Záruka: 6 mesiacov na kapacitu batérie Balenie obsahuje: Batériu  BN41 Kompatibilita: Xiaomi Redmi Note 4 Kapacita: 4100...
Garantovaný nákup z LCD Partner

Na sklade • 1 variant3,9 €95 % • 4 174×Ďalšie informácie
Info v obchode4,2 €91 % • 4 259×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,95 €Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €Ďalšie informácie
Info v obchode2,59 €89 % • 8 793×Udržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €95 % • 6 720×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby1,9 €96 % • 3 972×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,3 €95 % • 1 719×Ďalšie informácie

Typ
Li-Ion
Kapacita batérie
4100 mAh
100 g

Dobrý deň.

Bateria vôbec nepasuje. Iný konektor.
    Takže nemôže byť originál.

• , zakúpené v FixServis

Baterka do telefónu stará už nedržala vôbec táto vydrží cca 2-3 dní. Je to značný rozdiel. Už mám aj iný telefón ako primárny ale toto je moja srdcovka. Baterka mi ho vrátila s5.

• kvalitny výrobok

• Záruka: 6 mesiacov na kapacitu batérie
  • Balenie obsahuje: Batériu  BN41
  • Kompatibilita: Xiaomi Redmi Note 4
  • Kapacita: 4100 mAh

Ak hľadáte výkonnú batériu pre váš telefón Xiaomi Redmi Note 4, náš produkt je presne to, čo potrebujete. Táto batéria s kapacitou 4100mAh poskytuje dostatok energie pre váš telefón na celý deň.

Batéria BN41 je vyrobená s vysokou kvalitou.

Táto batéria je tiež vyrobená s bezpečnostnými funkciami, aby minimalizovala riziko prehriatia, prepätia alebo výbuchu. Môžete sa teda cítiť isto pri používaní vášho telefónu s touto batériou.

Vymeňte svoju starú batériu za novú batériu a získať nový život do svojho telefónu. Vďaka výkonnej kapacite batérie sa nemusíte obávať, že váš telefón sa vybije počas dôležitého hovoru alebo dlhšieho používania.

S touto batériou môžete byť istí, že vaše zariadenie bude fungovať spoľahlivo a bez problémov.  Objednajte si batériu pre telefón Xiaomi Redmi Note 4 ešte dnes a zabezpečte si spoľahlivý zdroj energie pre vaše zariadenie.

Keďže sa nejedná o jednoduchú výmenu náhradného dielu naším odporúčaním je navštíviť najbližší servis mobilných telefónov, poprípade nám ho môžete zaslať a my Vám ho radi vymeníme.

3zákazníci neodporúčajú produkt

Dobrý deň.

Bateria vôbec nepasuje. Iný konektor.
    Takže nemôže byť originál.

• , zakúpené v FixServis

• kvalitny výrobok
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Mobilego.sk

• pre mna ziadna
    • kupil som pre xiaomi redmi note 4 ale nepasuje asi mam iny xiaomi redmi note 4 :),konektor baterie sa neda pripojit k mojmu telefonu,musel som objednat bn43,tato bn41 proste nejde spojit s xiaomi redmi note 4 aj ked to je pisane v popise
  • , zakúpené v Smartshop

• Funguje...
  • , zakúpené v Mobilex.sk

• dobra vydrz baterie

Bateria vyzera byt kvalitna, vydrz baterie je ako ked bol telefon novy.

Bateria mi sice došla ale mechanik mi ju vymenil a terraz v maji od marca mi otvorili mobil a bola upečená v mobile.Nechybalo viac a mobil mohol streliť, pri nabíjaní vydržal 12 h a bol teply